Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subject
sv: Ämne

en: Manager
sv: Administratör

en: Description
sv: Beskrivning

en: Category
sv: Kategori

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Email
sv: E-post

en: Logo
sv: Logotyp

en: Address
sv: Adress

en: Company
sv: Företag

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Website
sv: Webbplats

en: The menu path or URL of this view
sv: Menyns sökväg eller URL för denna vy
