Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Logo
ta: இலட்சினை
