Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Subject
te: విషయం

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Description
te: వివరణ

en: Category
te: వర్గం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Address
te: చిరునామా
