Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Email
th: อีเมล

en: Logo
th: โลโก้

en: Address
th: ที่อยู่

en: Company
th: บริษัท

en: Website
th: เว็บไซต์
