Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Subject
tr: Konu

en: Manager
tr: Yönetici

en: Description
tr: Açıklama

en: Category
tr: Kategori

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: Company
tr: Şirket

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Website
tr: Web sitesi

en: The menu path or URL of this view
tr: Bu görünümün URL adresi ya da menü yolu
