Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس

en: Website
ug: تور بەت
