Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Subject
uk: Тема

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: Category
uk: Категорія

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Logo
uk: Логотип

en: Address
uk: Адреса

en: Company
uk: Компанія

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Website
uk: Веб-сайт

en: PDF settings
uk: Налаштування PDF

en: The menu path or URL of this view
uk: Шлях меню чи URL-адреса цього виду

en: Header title
uk: Заголовок верхнього колонтитула

en: Header content
uk: Вміст заголовка
