Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: Category
ur: زمرہ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Email
ur: ای میل

en: Logo
ur: لوگو
