Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Description
vi: Mô tả

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Company
vi: Công ty

en: Phone number
vi: Số điện thoại
