Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Manager
ar: الإداري

en: Description
ar: الوصف

en: Category
ar: التصنيف

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية
