Views dates (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Views
fr: Vues

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Day of Week
fr: Jour de la semaine

en: empty
fr: vide

en: Years
fr: Années

en: Is empty (NULL)
fr: Est vide (NULL)

en: not empty
fr: non vide

en: exposed
fr: exposé

en: Is not empty (NOT NULL)
fr: N'est pas vide (NOT NULL)

en: grouped
fr: groupés

en: The query parameter to use.
fr: Le paramètre de requête à utiliser.
