Views dates (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Views
sv: Vyer

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Day of Week
sv: Dag i vecka

en: empty
sv: tom

en: Years
sv: År

en: Is empty (NULL)
sv: Är tom (INNEHÅLLSLÖS)

en: not empty
sv: inte tom

en: exposed
sv: exponerad

en: Is not empty (NOT NULL)
sv: Är inte tom (INTE INNEHÅLLSLÖST)

en: grouped
sv: grupperad
