Views dates (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Views
az: Görünüşlər

en: empty
az: boş

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: exposed
az: məruz
