Views dates (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Views
gl: Vistas

en: Day of Week
gl: Día da semana

en: empty
gl: baleiro

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: exposed
gl: exposto

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)
