Views dates (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Views
he: היבטים

en: Days
he: ימים

en: Day of Week
he: יום בשבוע

en: empty
he: ריק

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: exposed
he: חשוף

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)
