Views dates (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Views
lv: Skati

en: Days
lv: Dienas

en: Day of Week
lv: Nedēļas diena

en: empty
lv: tukšs

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: exposed
lv: eksponēts

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)
