Views Default User Taxonomy (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Load default filter from term page
ca: Carrega el filtre predeterminat de la pàgina de terme

en: Taxonomy term ID from URL
ca: ID del terme de taxonomia a la URL

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
ca: Carregueu el filtre predeterminat des de la pàgina del node, això és bo per als blocs de taxonomia relacionats

en: Multiple-value handling
ca: Maneig de múltiples valors

en: Filter to items that share all terms
ca: Filtra als elements que comparteixen tots els termes

en: Filter to items that share any term
ca: Filtra a elements que comparteixen qualsevol terme
