Views Default User Taxonomy (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Limit terms by vocabulary
az: Terminləri lüğətə görə məhdudlaşdırın

en: Load default filter from term page
az: Termin səhifəsindən standart filtri yükləyin

en: Taxonomy term ID from URL
az: URL-dən taksonomiya termini ID

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
az: Defolt filtri node səhifəsindən yükləyin, bu, əlaqəli taksonomiya blokları üçün yaxşıdır

en: Multiple-value handling
az: Çox dəyərli işləmə

en: Filter to items that share all terms
az: Bütün şərtləri paylaşan elementlərə süzün

en: Filter to items that share any term
az: İstənilən termini paylaşan elementlərə süzün
