Views Default User Taxonomy (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Load default filter from term page
et: Lae vaikimisi filter termi lehelt

en: Taxonomy term ID from URL
et: Taksonoomia termini ID URL-ist

en: Multiple-value handling
et: Mitmikväärtuste käsitlemine
