Views display switch (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Pager
he: דפדוף

en: About
he: אודות

en: Displays
he: תצוגות

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר
