Views display switch (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Sort criteria
id: Urutkan kriteria

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: About
id: Tentang

en: Displays
id: Tampilan

en: Filter criteria
id: Kriteria penyaringan

en: Contextual filters
id: Filter kontekstual

en: The text of the link.
id: Teks tautan.
