Views display switch (1.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: Sort criteria
uk: Критерії впорядкування

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: About
uk: Про модуль

en: Displays
uk: Відображення

en: Filter criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри

en: The text of the link.
uk: Текст цього посилання.

en: To make sure the results are the same when switching to the other display, it is recommended to make sure the display:
uk: Щоб переконатися, що результати перемикання на інше відображення однакові, рекомендується переконатися, що відображення:

en: Has a path.
uk: Має шлях.

en: Has the same filter criteria.
uk: Має той самий критерій фільтрування.

en: Has the same sort criteria.
uk: Має такий самий критерій впорядкування

en: Has the same pager settings.
uk: Має такі самі налаштування сторінкового навігатора.

en: Has the same contextual filters.
uk: Має такі самі контекстні фільтри.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which no longer exists.
uk: %current_display: Посилання в області %area вказує на відображення %linked_display, що вже не існує.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which does not have a path.
uk: %current_display: Посилання в області %area вказує на відображення %linked_display, що не має шляху.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which uses different settings than the %current_display display for: %unequal_options. To make sure users see the exact same result when clicking the link, please check that the settings are the same.
uk: %current_display: Посилання в області %area вказує на відображення %linked_display, що використовує інші налаштування, ніж %current_display для наступних опцій: %unequal_options. Щоб переконатися, що користувачі бачать такий самий результат із натисканням посилання, перевірте, чи налаштування однакові.
