Views display switch (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Sort criteria
vi: Các tiêu chuẩn sắp xếp

en: Pager
vi: Phân trang

en: About
vi: Giới thiệu

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị

en: Filter criteria
vi: Tiêu chuẩn lọc

en: Contextual filters
vi: Bộ lọc ngữ cảnh
