Views display switch (1.1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: About
lt: Apie

en: Displays
lt: Rodymai

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai
