Views display switch (1.1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Custom
hu: Egyéni

en: Sort criteria
hu: Rendezési szempont

en: Pager
hu: Lapozó

en: About
hu: Leírás

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Filter criteria
hu: Szűrési feltétel

en: Contextual filters
hu: Szövegkörnyezeti szűrők

en: The text of the link.
hu: A hivatkozás szövege.

en: Has a path.
hu: Van útvonala.

en: Has the same filter criteria.
hu: Ugyanaz a szűrési feltétele.

en: Has the same sort criteria.
hu: Ugyanaz a rendezési feltétele.

en: Has the same pager settings.
hu: Ugyanazok a lapozó beállításai.

en: Has the same contextual filters.
hu: Ugyanazok a szövegkörnyezeti szűrői.
