Views display switch (1.1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Sort criteria
el: Κριτήρια ταξινόμησης

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: About
el: Περί
