Views display switch (1.1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Sort criteria
ro: Criterii de sortare

en: Pager
ro: Paginator

en: About
ro: Despre

en: Displays
ro: Afișări

en: Filter criteria
ro: Criterii de filtrare

en: Contextual filters
ro: Filtre contextuale
