Views display switch (1.1.4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort criteria
ca: Criteris d'ordenació

en: Pager
ca: Paginador

en: About
ca: Detalls

en: Displays
ca: Presentacions

en: Filter criteria
ca: Criteris de filtratge

en: Contextual filters
ca: Filtres contextuals

en: The text of the link.
ca: El text de l'enllaç.

en: To make sure the results are the same when switching to the other display, it is recommended to make sure the display:
ca: Per assegurar que els resultats són els mateixos en canviar a l'altra presentació, es recomana d'assegurar que la presentació:

en: Has a path.
ca: Té un camí.

en: Has the same filter criteria.
ca: Té els mateixos criteris de filtratge.

en: Has the same sort criteria.
ca: Té els mateixos criteris d'ordenació.

en: Has the same pager settings.
ca: Té la mateixa configuració del paginador.

en: Has the same contextual filters.
ca: Té els mateixos filtres contextuals.
