Views display switch (1.1.5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Sort criteria
fi: Lajittelukriteerit

en: Pager
fi: Sivutus

en: About
fi: Tietoja

en: Displays
fi: Näytöt

en: Filter criteria
fi: Suodatinkriteerit

en: Contextual filters
fi: Sisältöriippuvaiset suodattimet
