Views Display Union (1.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: About
sv: Om

en: Not defined
sv: Ej angiven

en: Displays
sv: Visningar

en: Multiple displays
sv: Flera visningar

en: Select which display or displays this should attach to.
sv: Välj vilken eller vilka visningar denna skall bifogas till.
