Views Display Union (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: About
fi: Tietoja

en: Not defined
fi: Ei määriteltynä

en: Displays
fi: Näytöt

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: Select which display or displays this should attach to.
fi: Valitse mihin sivuun tai sivuihin tämän tulisi liittyä.
