Views Display Union (1.1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Attach to
fr: Attacher à

en: About
fr: À propos

en: Not defined
fr: Non défini

en: Displays
fr: Affichages

en: Multiple displays
fr: Affichages multiples

en: Select which display or displays this should attach to.
fr: Sélectionnez à quel(s) affichage(s) ceci doit s'attacher.
