Views Display Union (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Attach to
he: צרף ל

en: About
he: אודות

en: Not defined
he: לא הוגדר

en: Displays
he: תצוגות

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות
