Views Display Union (1.1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Union
hu: Unió

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: About
hu: Leírás

en: Not defined
hu: Nem meghatározott

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Select which display or displays this should attach to.
hu: Melyik megjelenítéshez vagy megjelenítésekhez kell ezt csatolni.
