Views Display Union (1.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Attach to
ja: 添付先

en: About
ja: アバウト

en: Not defined
ja: 未定義

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Multiple displays
ja: 複数ディスプレイ

en: Select which display or displays this should attach to.
ja: このディスプレイを添付するディスプレイを選択してください。
