Views Display Union (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Attach to
ro: Atașat la

en: About
ro: Despre

en: Not defined
ro: Nedefinit

en: Displays
ro: Afișări

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple

en: Select which display or displays this should attach to.
ro: Selectați la care afișare sau afișări ar trebui atașată acesta.
