Views Display Union (1.1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Views
uk: Види

en: Union
uk: Об'єднання

en: Attach to
uk: Долучити до

en: About
uk: Про модуль

en: Not defined
uk: Не визначено

en: Displays
uk: Відображення

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно долучити вкладення.
