Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Entity type
eu: Entitate mota
