Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Class
ca: Classe

en: Entity
ca: Entitat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització
