Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Class
cs: Třída

en: Entity type
cs: Typ entity

en: View mode
cs: Režim zobrazení
