Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
