Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Entity
oc: Entitat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
