Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།
