Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Filters
nn: Filter
