Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Open
os: Конд у
