Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Open
sl: Odprto

en: Filters
sl: Filtri
