Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Container
et: Konteiner

en: Depth
et: Sügavus

en: Label
et: Nimetus

en: Open
et: Avatud

en: Views
et: Vaated

en: Options
et: Valikud

en: Filters
et: Filtrid

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Vertical tabs
et: Vertikaalsed sakid
