Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Weight
fr: Poids

en: Container
fr: Conteneur

en: Depth
fr: Profondeur

en: Label
fr: Libellé

en: Open
fr: Ouvert

en: Views
fr: Vues

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Filters
fr: Filtres

en: Parent ID
fr: Identifiant (ID) du  parent

en: Sort options
fr: Options de tri

en: Vertical tabs
fr: Onglets verticaux

en: Fieldset
fr: Groupe de champs
