Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Container
hr: Kontejner

en: Depth
hr: Dubina

en: Label
hr: Oznaka

en: Open
hr: Otvoreno

en: Options
hr: Opcije

en: Filters
hr: Prečistači
