Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Depth
hy: Խորություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Open
hy: Բաց

en: Options
hy: Ընտրանքներ
